easytrans
zvoľte jazyk:

19. 06. 2024

O nás

Spoločnosť easyjob s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007, kedy bola dňom 17.2. zapísaná do Obchodného registra na Okresnom súde v Nitre. Medzi prvotné činnosti spoločnosti patril personálny lízing zamestnancov ako aj sprostredkovanie zamestnania za úhradu. V spolupráci s partnermi takisto podnikala v oblasti realít. K týmto činnostiam pribudli následne činnosti v oblasti forfaitingu a faktoringu – v oblasti správy a inkasa pohľadávok. Okrajovou činnosťou spoločnosti je aj webdesign.

Spoločnosť easyjob s.r.o. je držiteľom povolenia na činnosť agentúry dočasného zamestnávania s č.AA/2007/7409/15333, vydaným Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, Odboru sprostredkovateľských služieb.

Naša spoločnosť je tiež držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu s č. AA/2008/1107/3026/OISS, vydaným Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky, Odboru sprostredkovateľských služieb.Od roku 2010 spoločnosť rozšírila svoju činnosť aj do oblasti dopravy a logistiky.

V medzinárodnej preprave tovaru pracujeme od augusta 2010, náš novovytvorený tím má dvadsaťročné skúsenosti.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka číslo 19479/N.

Všetky dokumenty o spoločnosti, ako sú Výpis z Obchodného registra, poistenia, osvedčenia a živnosti, si môžete prezrieť práve tu.

Dokumenty:

Osvedčenie o živnostenskom oprávnení  Živnostenský list  Živnostenský list Výpis z Obchodného registra Výpis z Obchodného registra
         
 Pridelenie IČ DPH Certifikát CMR poistenia Certifikát CMR poistenia Certifikát CMR poistenia Certifikát CMR poistenia
         

 

Podnikateľov aj v roku 2014 čaká množstvo povinností z pohľadu vzťahu k štátnym inštitúciám. Prinášame prehľad dôležitých dátumov v roku 2014 pre právnické a fyzické osoby.

rýchla kalkulácia